זקוקים לתמיכה?

השאירו פרטים

אחריות מובטחת

זמינות מיידית

עבודה נכונה על מחשב

מחשב נייח, עבודה, משרד

המחשב שלנו הפך לפריט מרכזי בחיינו. בכלי עבודה חכם מסוג זה שמורים כלל המסמכים שלנו, הוא מכיל עבודות וצילומים, תוכנות ואתרים, ולכן הוא כל כך הכרחי לעבודה. למעשה, ניתן לומר שכיום אין עסק חברה או ארגון שיכולים להתנהל בלי פריט זה, החל מקונדיטוריה שעליה לבצע חיובים, להוציא קבלות והזמנות – עד לארגוני הזנק גדולים שכלל עבודתם מבוססת על סביבת ארגונית ממוחשבת. אם אתם מתחילים לעבוד בסביבה כזאת או אחרת, חשוב שיהיו לכם מספר כללים שילווה אתם בעת העבודה. אז למה חשוב לשים לב? הנה כמה דגשים חשובים:

בצעו גיבוי בענן

גיבוי הוא הדבר הראשון שחשוב לצבע בסוף כל יום עבודה. המחשב שלכם חייב להיות מגובה משום שהוא מכיל את כל הדרוש לעבודה רצופה ללא הפרעות החל ממסכים, עד תוכניות עבודה, הודעות, מיילים, אתרים בהם משתמשים בכול יום וכולי. אם בעבר היו מבצעים גיבוי על גבי דיסק, הרי שכיום אפשר לבצע גיבוי בענן. גיבוי כזה שומר את המידע על שרתים וירטואליים מוצפנים שמאפשרים שליפת המידע מהאי מייל מכול מקום. גיבוי כזה מאפשר שקט נפשי בכול הנוגע לחומרים החשובים עבור העבודה שלכם, תוך יכולת לעבוד מרחוק בכול שעה וקבלת הגיבויים בצורה מהירה. 

שמירה על תקינות המחשב

זה נכון, כיום אנחנו לא צריכים לכסות את המחשב בכיסויי ניילון כדי לשמור עליו מאבק. ובכול זאת דרושה תחזוקה בסיסית לשמירה על תקינותו. את המחשב שמרו בתיק ייעודי שקיבלתם מהחנות שממנה ביצעתם את הרכישה. הגנו על המחשב מפני חום או לחות גבוהה ומים. בחרו טכנאי מחשבים מיומן שיוכל להגיש לכם סיוע בכל זמן. טכנאי טוב יספק לכם שירות בעת תקנות תכונה או חומרה, בבעיות טכניות או בציוד הנלווה, כמו גם גיבוי ותמיכה בעת וירוסים והתמודדות עם מתקפות סייבר. 

בצעו סדר בסביבת העבודה

ממש כמו שולחן העבודה שלנו שעליו אנו רוצים לשמור מסודר, גם כשאנחנו עובדים על המחשב, העבודה צריכה להיות מסודרת. דאגו לפתוח תיקיות לכל נושא או לקוח, ארגנו תיקיות ע"פ תאריכים, נקו את שולחן העבודה ממסמכים לא נוחים, וצמצמו את כמות הלשוניות הפתוחות. סדר בשולחן העבודה יספק עבודה מהירה יותר ללא עיכובים או תקלות. 

החליפו מחשב בכל  4 – 3 שנים

מחשב טוב ויעיל יכול לעבוד בצורה טובה בין 3 עד 4 שנים. אם אתם עובדים שעות מרובות בסביבה ממוחשבת בוודאי שתצטרכו מחשב חדש כל 3 שנים בממוצע. בררו עם טכנאי מנוסה לגבי קנייה של מכשיר נייח או נייד  ובחרו דגם מתאים לצרכים שלכם ולעבודה רצופה ויעילה ללא תקלות. בכך תנהלו נכון את סביבת העבודה שלכם. 

דף הבית – טכנאי מחשבים.

computer technician

computer technician

אודות חברתנו

חברת computer-technician הינה חברת טכנאי מחשבים המספקת את שירותיה ברוב אזורי הארץ. לנו ניסיון של למעלה מעשור בתיקון כל סוגי המחשבים ובפתרון כל סוגי התקלות.

מה חדש באתר?

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות..!

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שיתוף בטוויטר
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בווטאספ