זקוקים לתמיכה?

השאירו פרטים

אחריות מובטחת

זמינות מיידית

מחשב לא עולה

אודות חברת computer-technician

חברתנו הוקמה במטרה לתת פתרונות ומענה מהיר ללקוחות פרטיים ועסקים בכל הנוגע לתיקוני מחשבים ופתרון תקלות. אצל חברתנו תקבלו שירות אישי ואדיב, תוך דגש על איכות השירות ורמת הביצוע מהגבוהות ביותר!

5/5

אנשים רבים אשר מעוניינים לפתוח את המחשב שלהם, אם בבית או אם במשרד, נתקלים בתקלה של מחשב לא עולה, המסך הינו שחור או שהבעיה היא בתצוגה של הווידאו. ראשית לא כדאי להיכנס ללחץ, ויש לפעול על פי ההוראות הבאות:

  • יש לנתק את ההתקנים השונים כגון דיסק און קי, דיסקים חיצוניים לגיבוי, כרטיס זיכרון, מדפסת ולהשאיר רק את המקלדת והעכבר.
  • יש לבדוק אם המסך נדלק וניתן אף לנתק ולחבר את המסך מחדש
  • בדקו כי כפתור ההפעלה לא מכובה
  • בדקו הגדרות מסך
  • בדקו את כבל הווידיאו, נתקו וחברו אותו מחדש.
  • תוכלו לבדוק באמצעות חיבור מסך אחר למחשב שלכם, היות וישנם בתים שיש בהם כמה מחשבים ואז, תהיה לכם האינדיקציה הנכונה להבחין אם מדובר על המסך או על המחשב עצמו.

יש להבדיל בין תקלה שמערכת ווינדוס אינה עולה, למחשב שאינו נדלק או מסך שחור. אלה הן הבעיות העיקריות כאשר מחשב לא עולה. אם לאחר הפעל המחשב, אתם מבחינים בנקודות המסתובבות, יכול להיות שהמחשב עסוק בעדכונים ופשוט המתינו ואל תגעו בו עד שיסיים את העדכונים.

מחשב נייד, קודים תיקון מחשב נייד

יש איזה שהוא כיתוב באנגלית? – זה סימן טוב

אם קיים כיתוב באנגלית על צג המחשב, זה כבר סימן טוב. ייתכן והבעיה היא אחרת למשל אם מערכת ההפעלה לא תקינה זו סיבה מספיק מוצדקת לסימן של המחשב אינו עולה. לעיתים התקלה עשויה להיות קשורה אל כרטיס מסך או כרטיס זיכרון שהשתחררו מהמקום, או שהם פשוט אינם תקינים. לעיתים הבעיה עשויה להיות בדיסק הקשיח. במקרים אלה, כדאי יהיה לקרוא לטכנאי מחשבים או להביא את המחשב הנייח למעבדה, בכדי לבדוק אם התקלה היא בחומרה או בתוכנה עצמה.

מחשב נייד, כוס קפה

מחשב נייד אינו עולה – מהן התקלות שעשויות לגרום לכך?

אם ברשותכם מחשב נייד והבחנתם כי המחשב לא עולה, או שהוא מציג מסך שחור, גם לאחר שהופעל מחדש באמצעות כיבוי מכפתור המחשב, הוא אמנם נדלק, אך עדיין מציג מסך שחור שנתקע, יכולות להיות כמה סיבות לכך, אם הרכיבים למשל הם בעייתיים, אם קיימת תקלה בחיבורי החשמל הפנימיים, תקלות של WINDOWS, ועוד. מאחורי המחשב הנייד,בחלק של המקלדת, יש לכבות את המחשב מכפתור ההפעלה הראשי ולנתק את הכבל החשמלי. הוציאו את הסוללה בעדינות  מהמחשב הנייד, המתינו כמה שניות והחזירו את הסוללה בעדינות ולאחר מכן, נסו להפעיל את המחשב הנייד.

פעולה זו, פשוט תאפס את תקלת המחשב שנבעה מפעולה רצופה שגרמה אולי נזק למערכת ההפעלה להיתקע. גם לחצן שהוא תקוע במקלדת, עשוי לגרום לתקלה זו. אם זו הבעיה, נסו להבא לא להשאיר את המחשב הנייד במצב שבו המסך פתוח גם כשהוא במצב שינה. אם המחשב הנייד לא עולה  כאשר הוא עדיין בשלב של BIOS, סימן שהוא עוד נתקע בזמן טעינת מערכת ההפעלה. עובדה זו מצביעה על לוח M שאינו תקין. הגיעו למעבדת מחשבים ללא דיחוי , כך שתוכלו לבדוק את המחשב באמצעות טכנאי מחשבים שיוכל לייעץ לכם לאחר הבדיקה אם כדאי לכם להשקיע בתיקונו. עוד טיפים בנושא תיקון מחשב נייד.

תמיכה, לחיצת ידיים, מחשבים

זקוקים לתמיכה?

במידה ולא הצלחתם להתגבר על התקלה לבד, או אם אתם מעוניינים בטכנאי מחשבים מקצועי שיעשה זאת עבורכם בקלות, פנו אל חברתנו computer-technian ואנו נשמח לשלוח לביתכם טכנאי מחשבים בטווח הקצר ביותר. קראו עוד בנושא טכנאי מחשבים מקצועי.