זקוקים לתמיכה?

השאירו פרטים

אחריות מובטחת

זמינות מיידית

תיקון מחשב נייח

אודות חברת computer-technician

חברתנו הוקמה במטרה לתת פתרונות ומענה מהיר ללקוחות פרטיים ועסקים בכל הנוגע לתיקוני מחשבים ופתרון תקלות. אצל חברתנו תקבלו שירות אישי ואדיב, תוך דגש על איכות השירות ורמת הביצוע מהגבוהות ביותר!

5/5

אם אתם כאן, זה כנראה כי ישנה תקלה במחשב הנייח בביתכם. תקלות במחשב נייח, עלולות לגרום לכאב ראש לא קטן. כדי לא לבלבל אתכם יותר מידי, הכנו מדריך קצר שיעשה לכם סדר לפני שתבצעו תיקון מחשב נייח.

תיקון מחשב נייח, טכנאי מחשבים

תיקון מחשב נייד – המאמר המלא

אין אדם שאין לו מחשב אחד או אפילו יותר בביתו. מה שמשותף למחשבים הללו שהם יצטרכו תיקון ותחזוקה. אם המחשב מתחיל לגלות סימני קלקול, כדאי להביא אותו מיד למעבדה שמתמחה עם תיקון מחשב נייח. כדאי למצוא טכנאי מחשבים הקרוב לאזור מגוריכם. זה אמנם נכון שההיצע בטכנאי המחשבים הינו רב ולכן, יש לבצע סקרר שוק ולמצוא המלצות ממי שאתם מכירים, כך שתוכלו לקבל מידע ולברר בעצמכם מי מהטכנאים הינו אמין ומקצועי ויוכל לתקן לכם באופן קבוע את המחשב.

יש לציין, כי הביקוש עבור טכנאי מחשבים רק עולה עם השנים בשל השימוש הרב של מחשבים נייחים אם במשרד או אם בבית. ישנם נשים שעובדים מהבית באמצעות המחשב ומספרם רק עולה. בשל השימוש הרב במחשב הנייח, הם יצטרכו לשדרג או לבצע מדי פעם תיקון מחשב נייח. כאשר כבר תמצאו טכנאי מחשבים או תגיעו אליו למעבדה, בקשו לראות תעודת הסמכה, כך שתהיו בטוחים, כי אכן מדובר על בעל מקצוע.

מחשב נייח, אדם מבוגר, טכנאי מחשב נייח

פנו למעבדת מחשבים נייחים בעלת מוניטין

כשם שאנו בוחרים כל בעל מקצוע בזכות המוניטין שלו, כך גם נבחר טכנאי המתמחה עם תיקון מחשב נייח כך שנוכל לסמוך עליו בעיניים עצומות. טכנאי אמין, יוכל לבדוק עבורכם את המחשב ולתת לכם הצעת מחיר. במידה ומדובר על חלפים שיעלו לכם יקר, או שהמחשב שלכם ישן ולא ניתן אף להשיג את החלפים, הוא ייעץ לכם לרכוש מחשב חדש. ייעוץ עם בעל מקצוע כגון טכנאי מחשבים עשוי להיות יעיל ויש לשים לב כי טכנאי המחשבים לא יתחיל לתקן את המחשב, לפני שקיבל את אישורכם.

היום אחד האיומים שאנו מפחדים מהם, הינם ווירוסים זדוניים שפורצים מדי שנה מאות מחשבים בארץ. מחשבים אשר מחוברים לרשת האינטרנט, נמצאים בסכנה מתמדת. המחשב שלנו הוא אינו מוצר זול ולכן, יש לדאוג כי טכנאי מחשב יוכל להתקין לכם תוכנה יעילה נגד ווירוסים. ככל שמערכת ההפעלה של המחשב תהיה מתקדמת יותר,   כך ההגנה על המחשב תהיה יעילה יותר. ההמלצה היא שאם המחשב הנייח שלכם התקלקל, לפני שתתחילו למהר לשלוח אותו אל מעבדת תיקון מחשב נייח, שאלו מה העלות של התיקון שלו בקרב כמה מעבדות מחשב מוכרות. לאחר שתקבלו שלוש הצעות מחיר, כבר תהיה לכם תמונה ברורה יותר.

מחשב נייח, תיקון מחשב נייח

שדרוג מחשב נייח באמצעות SSD

כאשר המחשב הנייח שלהם מראה סימני איטיות, כדאי לשאול על שדרוגו באמצעות כונן SSD. מדובר  על העתקה מלאה של הדיסק הקשיח הישן והעברתו למערכת של כונן SSD. מחירו של כונן SSD הינו יקר מעט, אך מי שעובד על מחשב נייח, כדאי כי יבצע את השדרג הזה שיגרום למחשב לעבוד מהר יותר. כל מעבדה העוסקת עם תיקון מחשב נייח, תוכל לומר לכם, שההשקעה הינה שווה, היות וביצועיו של המחשב הנייח ישתפרו מן הקצה אל הקצה.