זקוקים לתמיכה?

השאירו פרטים

אחריות מובטחת

זמינות מיידית

מחשב לא נדלק

אודות חברת computer-technician

חברתנו הוקמה במטרה לתת פתרונות ומענה מהיר ללקוחות פרטיים ועסקים בכל הנוגע לתיקוני מחשבים ופתרון תקלות. אצל חברתנו תקבלו שירות אישי ואדיב, תוך דגש על איכות השירות ורמת הביצוע מהגבוהות ביותר!

5/5

כל אחד מאתנו תלוי לא מעט במחשבים, אם  בעבודה או אם בבית. בגלל השימוש הרב בו, המחשב עשוי לסבול מתקלות שונות. בואו נסקור תקלות ידועות כמו מחשב לא נדלק. תופעה זו היא מוכרת ולכן יש לנקוט בכמה צעדים לפני ששולחים את המחשב למעבדת תיקון. אם אין כל סימן שהמחשב נדלק, כמו למשל רעש של המאוורר, מנורות של המחשב וכדומה. ראשית, נתקו את הכבל מהמחשב והמתינו 5 דקות, בדקו את שקע החשמל אם הוא תקין. אם הבדיקה לא עזרה לכם, החליפו את כל הכבל, היות ובמקרים רבים הכבל עצמו אינו עובד.

אם הבדיקה השנייה לא הועילה, יש לעבור לשלב הבא והוא פנייה לטכנאי מחשבים. ברוב המקרים, כאשר מחשב לא נדלק, התקלה נובעת מספק כוח באחד שיהיה תקין ולנסות לבצע הדלקה למחשב. גם לוח האם עשוי היות מקולקל. גם קצר אלקטרוני או רכיב אלקטרוני פגום, יכול לגרום למחשב לא להגיב בזמן, כאשר מנסים להדליק אותו. קיימים מצבים שהמגעים עשויים להיות רופפים בין הרכיבים של המחשב. גם דיסק קשיח שהוא מקולקל.

מחשב מכובה, מחשב לא נדלק

מחשב שאינו נדלק – תקלה קטנה או תקלה מורכבת

יש לדעת כי מחשב לא נדלק, יכול לנבוע מתקלה זניחה או עד לתקלה מורכבת. על מנת למצוא מה התקלה, יש לצמצם כל שלב באמצעות בדיקת רכיבי המחשב למצוא את הרכיב הבעייתי. כדאי ולמסור את המחשב לטכנאי, כך שלא תנסו לתקן אותו בעצמכם ולגרום לנזק גבוה יותר. במידה וטכנאי המחשבים הגיע למסקנה שלוח האם אינו תקין או נהרס, ההצעה של כל טכנאי מחש תהיה שתרכשו מחשב חדש, היות ועלות לוח אם הינה גבוהה ואם כבר להשקיע סכום כה גבוה, רכשו מחשב חדש עם אחריות ותהיו רגועים לזמן רב. עוד בנושא תיקון מחשב נייח.

שקע חשמל

מחשב נייד שאינו נדלק – מה עושים?

גם במחשבים ניידים ישנן תקלות כגון מחשב לא נדלק במקרים אלה אל תמהרו לפנות לטכנאי מחשב עד שלא תבצעו את הפעולות הבאות:

  • הוציאו את שקע הטעינה מהחשמל
  • הוציאו את הסוללה מהמחשב
  • לחצו על כפתור ההדלקה בין פעמיים לשלוש פעמים
  • חברו את הסוללה
  • חברו את החשמל
  • הדליקו את המחשב הנייד

במידה ולאחר שביצעתם את הפעולות על פי הסדר הנכון והמחשב עדיין לא נדלק, שי להזמין טכנאי מחשבים. לסיכום- אם ניסיתם כמה פעמים לנסות להדליק את המחשב שלכם ופעלתם על פי ההוראות, הפסיקו כל פעולה ושלחו את המחשב לטכנאי במעבדת מחשבים. טכנאים רבים מספרים כי אנשים שניסו לבד  לתקן את המחשב, הגיעו אליהם עם תקלות שרק החמירו ונוספו למחשב. כדאי שאם יש לכם מחשב נייח, פנו למעבדה המתמחה בתיקון מחשבים נייחים ואם יש לכם מחשב ניד פנו למעבדה שהיא ידועה כאחת שמתמחה בתיקון מחשבים ניידים.

עוד בנושא תיקון מחשבים ניידים.

תמיכה, לחיצת ידיים, מחשבים

זקוקים לתמיכה?

במידה ולא הצלחתם להתגבר על התקלה לבד, או אם אתם מעוניינים בטכנאי מחשבים מקצועי שיעשה זאת עבורכם בקלות, פנו אל חברתנו computer-technian ואנו נשמח לשלוח לביתכם טכנאי מחשבים בטווח הקצר ביותר. עוד בנושא טכנאי מחשבים מקצועי.