זקוקים לתמיכה?

השאירו פרטים

אחריות מובטחת

זמינות מיידית

תיקון מחשב נייד

אודות חברת computer-technician

חברתנו הוקמה במטרה לתת פתרונות ומענה מהיר ללקוחות פרטיים ועסקים בכל הנוגע לתיקוני מחשבים ופתרון תקלות. אצל חברתנו תקבלו שירות אישי ואדיב, תוך דגש על איכות השירות ורמת הביצוע מהגבוהות ביותר!

5/5

אם אתם כאן, זה כנראה כי ישנה תקלה במחשב הנייד בביתכם. תקלות במחשב נייד, עלולות לגרום לכאב ראש לא קטן. כדי לא לבלבל אתכם יותר מידי, הכנו מדריך קצר שיעשה לכם סדר לפני שתבצעו תיקון מחשב נייד.

מחשב נייד, קודים תיקון מחשב נייד

תיקון מחשב נייח – המאמר המלא

אנשים רבים היום מעדיפים לעבוד עם מחשבים ניידים מאשר עם מחשבים נייחים. הסיבה לכך הינה פשוטה, היות וניתן לקחת את המחשב הנייד לכל מקום ולעבוד עליו בבית הקפה, ברכבת, באוטובוס ובכל מקום שתחפצו להיות בו. ישנם אנשים שמשתמשים במחשבים הניידים שלהם לפעולות נוספות מלבד עבודה, כמו למשל הורדת סרטים, משחקים ועוד. שימוש תכוף במחשב יכול להביא לקלקולו, היות ומחשבים ניידים נוטים אף להתחמם מהר יותר מאשר מחשבים נייחים. ישנם מקרים שבהם נשפכים נוזלי על המחשב ולכן, תמיד טוב שיהיה לכם טלפון של מעבדה או טכנאי העוסק עם תיקון מחשב נייד, כך שתוכלו תמיד להתקשר לטכנאי או להגיע אליו למעבדה כאשר אתם יודעים שהוא אמין ומקצועי.

כאשר תיקון מחשב נייד נעשה במהירות, הנזק יהיה זול יחסית מאשר הזנחה של מחשב נייד, כאשר החלקים שלו נהרסו ויש להחליפם, מה שלא תמיד יהיה משתלם. טכנאי מחשב, ינקה את המחשב הנייד שלכם, יחליף את המאווררים, במידה הוא מתחמם יתר על המידה. טכנאי מחשב אמין, במידה ויחליף כמה חלפים במחשב הנייד שלכם, ימסור לכם בשקית מסודר את החלפים הישנים וירשום בקבלה פירוט של כל התיקון.כך תדעו כי הטכנאי הינו אמין ומקצועי.

טכנאי המחשבים שלכם ידאג לתוכנת אנטי ווירוס לאחר התיקון

יש לציין כי הרבה תקלות של מחשבים ניידים, ממש כמו במחשבים נייחים, קורות בשל ווירוס שחדר למחשב. במקרה זה,  בעת תיקון מחשב נייד, הטכנאי יבדוק את המחשב ולאחר שהצליח לתקן אותו ולנקות אותו מכל הווירוסים שהיו בו, יתקין לכם גם תוכנה חוקית של אנטי ווירוס יעיל שיגן על המחשב מפני ווירוסים לא רצויים. כדאי כי תמיד תערכו סקר שוק לפני שתחליטו על מעבדה או טכנאי מחשבים המתמחה בכל הקשור לתיקון של חשבים ניידים. ניתן גם למצוא מעבדות תיקוני משב, אשר מתקנות את המחשב באמצעות הפעלה מרחוק, בכדי לבדוק אם ניתן יהיה לתקן אותו באמצעות התוכנה, או שיאמרו לכם פשוט לשלוח את המחשב הנייד שלכם למעבדה שבה הם מתקנים את המחשבים הניידים.

מחשב נייד, שולחן עבודה

טיפים לתחזוקה נכונה של המחשב הנייד ושמירה על המטען

יש לחזק נכון את המחשב הנייד שלכם, כמו למשל כאשר אתם מסיימים לטעון אותו, הקפידו לנתק את המטען מהחשמל ואל תסתפקו בניתוק המחשב מהמטען, כלומר הכוונה היא שהמחשב הנייד לא "יעבוד על ריק". המטען של המחשב הנייד, הינו בעל התקן פשוט ולכן, תיקון מחשב נייד באמצעות טכנאי מקצועי ומיומן, יוכל לסייע לכם, אם למשל הטכנאי יתרכז יותר במגעים הלא טובים של המטען כגון החוטים או השקעים. כדאי כי אם אתם מעוניינים להחליף את המטען של המחשב הנייד שלכם, מצאו מעבדה שתוכל להתאים לכם את המטען הנכון.

במידה והסוללה כבר אינה מחזיקה מעמד, אל תמשכו את הזמן, כי אם הגיעו למעבדת שירות תיקונים למחשבים ובקשו סוללה מתאימה. יש להחליף סוללה זו, מדי שנתיים- שלוש, תלוי באיזו תדירות אתם משתמשים במחשב הנייד שלכם.

חזרה אל עמוד הבית – טכנאי מחשבים.