זקוקים לתמיכה?

השאירו פרטים

אחריות מובטחת

זמינות מיידית

מחשב איטי

אודות חברת computer-technician

חברתנו הוקמה במטרה לתת פתרונות ומענה מהיר ללקוחות פרטיים ועסקים בכל הנוגע לתיקוני מחשבים ופתרון תקלות. אצל חברתנו תקבלו שירות אישי ואדיב, תוך דגש על איכות השירות ורמת הביצוע מהגבוהות ביותר!

5/5

יש אנשים שעובדים על מחשב ופתאום מגלים מחשב איטי. אין צורך להתייאש מהר, כי אם לנסות כמה פעולות פשוטות שתוכלו לבצע בעצמכם על מנת לזרז את המחשב. על מנת שהמחשב יעבוד מהר ובאופן תקין, התקינו תוכנת אנטי ווירוס שתבצע סריקות בל יום.. אם המחשב שברשותכם הינו ישן מאוד, כדאי לא לצפות ממנו שיעבוד מהר, גם אם תנסו לבצע מספר פעולות שינסו לגרום לו להאיץ. שי לוודא כי אין בעיות חומרה שעשויות להשפיע ישירות על ביצועי המחשב. יש לוודא כי אין בעיה בזיכרון הפנימי של המחשב, או שישנו דיסק קשיח או התקן המחובר אל USB שייתכן והוא זה שמייצר תקלה במערכת או לגרום להאטה משמעותית בעליית מערכת ההפעלה.

מחשב נייד, קודים תיקון מחשב נייד

ניתן לנסות בעצמכם באמצעות כמה פעולות פשוטות להאיץ את המחשב:

  • ראשית, לחצו על "התחל" ובשורת החיפוש, הקלידו כוונן מראה וביצועים. כאשר תוכלו לראות תחת לוח הבקרה את האפשרות, יש ללחוץ עליה. בלשונית של אפקטים חזותיים בחרו באפשרות:" כוונן עבור הביצועים הטובים ביותר"
  • בחרו באפשרות זו ולחצו על אישור.

במידה וישנה תיקיית סרטים ששמורה אצלכם מחקו אותה, כך שתפנו מקום, היות וזו עוד סיבה לעבודה של מחשב איטי. אם ניקיתם את הזיכרון מהמחשב, אך עדיין המחשב ממשיך להיות איטי בעבודתו, זה הזמן להריץ תוכנה איכותית של אנטי ווירוס. ניתן למצוא לא מעט תוכנות של אנטי ווירוס חינמיות שתוכלו להוריד מהמחשב. זה אמנם קל לנו לחשוב שמחשב שהוא איטי נתקע בגלל שישנם ווירוסים, אבל עוד סיבה שיכולה לגרום לכך הינה זיכרון מועט של המחשב. במקרה כגון זה, ניסיון להריץ תוכנת אנטי ווירוס שהיא כבדה, יכולה לגרום למחשב אף להיות איטי יותר.

תמיכה, לחיצת ידיים, מחשבים

פנייה לתמיכה מרחוק ע"י טכנאי מחשבים

אם כל הניסיונות שלכם לא עלו יפה ועדיין הבעיה של מחשב איטי עדיין קיימת, זה הזמן לפנות אל תמיכה מרחוק שתבוצע באמצעות טכנאי מחשבים. באמצעות מסירת כתובת ה-IP שלכם, טכנאי מחשבים יוכל לנסות עוד כמה פעולות ואם עדיין ישנה בעיה, הוא ימליץ לכם למסור את המחשב אליו למעבדה, כך שיוכל לבצע בו פירמוט. בתהליך זה, המחשב יעבור מחיקת כל הקבצים שהיו בו, כגון התכניות, ההגדרות ומערכת ההפעלה ולכן, מומלץ לבצע גיבוי המחשב בטרם תבצעו את הפרמוט.

טכנאי מחשבים, יבצע את הפרמוט ולאחר מכן, יתקין לכם מחדש את תוכנת ההפעלה, את תוכנת האופיס ותוכניות אחרות שרכשתם יחד עם המחשב. פירמוט המחשב למעשה, יביא למחיקה הכללית של המחשב והפעלתו המחודשת. בפעולות אלה, ניתן לפתור בעיות כגון מחשב איטי, כאשר הוא יתפקד הרבה יותר טוב וישפר אותו. תנו לטכנאי מחשבים מקצועי, לבצע עבורכם את הפרמוט במקצועיות ועל הצד הטוב ביותר. זהו חלק בלתי נפרד של תחזוקת המחשב, כך שניתן יהיה לשמור עליו למשך שנים. גם אתם תהיו שקטים שיש לכם טכנאי מחשב שתוכלו לסמוך עליו בכל שאלה או תקלה. פנו לטכנאי מחשבים מקצועי.

מחשב נייד, שולחן עבודה

טיפים לתחזוקה נכונה של המחשב הנייד ושמירה על המטען

יש לחזק נכון את המחשב הנייד שלכם, כמו למשל כאשר אתם מסיימים לטעון אותו, הקפידו לנתק את המטען מהחשמל ואל תסתפקו בניתוק המחשב מהמטען, כלומר הכוונה היא שהמחשב הנייד לא "יעבוד על ריק". המטען של המחשב הנייד, הינו בעל התקן פשוט ולכן, תיקון מחשב נייד באמצעות טכנאי מקצועי ומיומן, יוכל לסייע לכם, אם למשל הטכנאי יתרכז יותר במגעים הלא טובים של המטען כגון החוטים או השקעים. כדאי כי אם אתם מעוניינים להחליף את המטען של המחשב הנייד שלכם, מצאו מעבדה שתוכל להתאים לכם את המטען הנכון.

במידה והסוללה כבר אינה מחזיקה מעמד, אל תמשכו את הזמן, כי אם הגיעו למעבדת שירות תיקונים למחשבים ובקשו סוללה מתאימה. יש להחליף סוללה זו, מדי שנתיים- שלוש, תלוי באיזו תדירות אתם משתמשים במחשב הנייד שלכם. עוד בנושא תיקון מחשב נייד בקרו.