זקוקים לתמיכה?

השאירו פרטים

אחריות מובטחת

זמינות מיידית

עובדים הרבה עם הלפטופ? כך תשמרו עליו לאורך זמן

לפטופ, מחשב נייד, קפה

עבור אנשים רבים המחשב הנייד הוא החפץ היקר ביותר שברשותם – גם אם לא בהיבט הכלכלי, לפחות מבחינה רגשית. סטודנטים ופרילנסרים הם מהאוכלוסיות שמשתמשות בלפטופ באופן יומיומי, כאשר המחשב שברשותם מכיל מידע רב, קבצים יקרים מפז שנכתבו זה מכבר ועבודה רבה שהושקעה, אשר מבחינתם זה אסון אם היא תרד לטימיון. שימוש אינטנסיבי בכל מכשיר חשמלי ובמיוחד במחשבים, נושא בחובו סיכון מסוים באשר לבלאי טבעי שעלול להתרחש בהם, כמו גם תקלות פתאומיות שעלולות להופיע. האם ניתן למנוע נזקים מסוימים למחשב ומה ניתן לעשות אם כבר קרתה תקלה?

החשש מלאבד מידע חשוב ומה עושים עם זה

אחד מהתחומים שבהם השימוש במחשב נייד שכיח במיוחד, הוא כל מקצועות האינטרנט. מקדמי אתרים, כותבים ומעצבים עובדים בדרך כלל כעצמאים, כאשר הלפטופ מהווה עבור רבים מהם ככלי עבודה הכרחי. הניידות של הלפטופ מאפשרת פעילות מחוץ למשרד או לבית, שימוש בו בזמן פגישות ויצירת אינטראקציה עם עובדים אחרים במקומות פופולריים לעבודה בחוץ, כמו בתי קפה. בעולם שבו כל התוכן שיצרתם נמצא על מחשב נייד אחד, היעלמות של המידע או פגיעה במכשיר היקר הזה, היא בעיה של ממש ובמיוחד אם הדד ליין דוחק. 

אלו נזקים עלולים להיגרם ללפטופ?

הנטייה לעבוד עם לפטופ בסביבה שאיננה הבית, יש בה סיכון של ממש: קרבה אל משקאות שעלולים להישפך, התנגשויות של אנשים שחולפים ליד השולחן שלכם ונוגעים בחיבור של המחשב למטען, נפילות, חשיפה לחום רב אם הלפטופ ממוקם ליד עמוד חימום שבמקום ועוד. לא תמיד תספיקו ללחוץ על כפתור השמירה לפני שהמחשב ייכבה ולעיתים הוא ייפול לא יידלק מחדש. האם זה אומר שהנזק בלתי הפיך? לאו דווקא. בדרך כלל ניתן להציל מידע שנראה בתחילה שהלך לאיבוד – ובכל מקרה עדיף להכיר את הדרכים למניעת מקרים דומים ובעיקר לגיבוי האינפורמציה המצויה במכשיר. 

מה עושים אם המחשב שבק חיים והאם ניתן להציל אותו?

חשוב לגשת עם הלפטופ אל טכנאי מחשבים מקצועי ומיומן, אשר יבחן את המחשב הספציפי שלכם לעומק ויראה מה בדיוק הנזק הנראה לעין, כמו גם הפגיעה שלא תמיד ניתן להבחין בה אם אינכם עוסקים בתיקוני מחשבים על בסיס שוטף. כאשר מדובר בתקלה של תוכנה ומקורה בווירוס, טיפול בווירוס יפתור את הבעיה וניתן יהיה להימנע מתקלה דומה על ידי התקנת אנטי ווירוס.

כאשר מדובר בנזק פיזי למכשיר, לעיתים ניתן יהיה לתקן אותו ולפעמים יהיה צורך בהחלפת חלקים מסוימים בתוכו. תקלת חומרה עלולה להזיק מאוד למחשב, אך בהתנהגות זהירה בסביבתו ושימוש נבון בו, אפשר בהחלט להימנע מראש מכל אותן התקלות הפיזיות שצוינו קודם.

טכנאי מיומן יוכל להעניק לכם מידע חשוב באשר ללפטופ שלכם והאופן שבו ניתן להאריך את חייו עד כמה שניתן, נוסף על טיפים הנוגעים לדרכי גיבוי למידע היקר שאתם שומרים בתוכו – כך שגם במקרה של נזק שלא ניתן יהיה להתגבר עליו, תוכלו להיות רגועים.

computer technician

computer technician

אודות חברתנו

חברת computer-technician הינה חברת טכנאי מחשבים המספקת את שירותיה ברוב אזורי הארץ. לנו ניסיון של למעלה מעשור בתיקון כל סוגי המחשבים ובפתרון כל סוגי התקלות.

מה חדש באתר?

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות..!

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב google
שיתוף בגוגל+
שיתוף ב twitter
שיתוף בטוויטר
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בווטאספ