זקוקים לתמיכה?

השאירו פרטים

אחריות מובטחת

זמינות מיידית

שיפור מהירות אינטרנט

אינטרנט, גלישה, דפדפנים

קשה למצוא בימינו עסק שאינו מסתמך באופן יום יומי על עבודה עם מחשבים ואינטרנט, וככל שהזמן עובר, נראה שיותר ויותר עבודה נעשית באמצעות המחשב, הענן ורשת האינטרנט כמובן.  במצב כזה, כאשר מסיבה כלשהי מהירות הגלישה במחשבי העסק מואטת, העסק חווה בעיות וכשלים המתבטאים בירידה באיכות, יעילות והספק העבודה. לפניכם מספר עצות וטיפים בה אתם יכולים להשתמש כאשר מהירות הגלישה בעסק שלכם איטית.

אפיון הבעיה לשיפור מהירות הגלישה

ראשית, כדי שאתם או חברה מקצועית תוכלו לטפל בבעיה במהירות וביעילות, אפיינו  אותה: האם מדובר בגלישה איטית בכל מחשבי העסק? האם מדובר בגלישה איטית במחשבים הממוקמים באזור כלשהו, בחדר ספציפי, או במחלקה מסוימת? האם הבעיה הופיעה בפתאומיות או התגברה בהדרגה, והאם התופעה קבועה או מופיעה ונעלמת. נתונים אלו יעזרו לכם או לאנשי המקצוע לאבחן ולטפל ביעילות בבעיה.

בדיקת מהירות אונליין

אם הבעיה מופיעה בכל מחשבי העסק, מומלץ לבצע בדיקת מהירות גלישה אונליין. מדובר בבדיקה פשוטה וחינמית, אותה תוכלו לבצע בעצמכם בקלות ובביטחון. תוכלו לבצע את הבדיקה באמצעות שירותי speed test  של ספקית האינטרנט שלכם, או באמצעות שירותים ניטראליים. לפני הבדיקה סגרו את כל התוכנות והפעילו את המחשב מחדש, כדי שתקבלו תוצאות שאינן מושפעות מעומס שנגרם למערכת מתוכנות מסוימות.

טיפול בתוכנות זדוניות

תוכנות ריגול, וירוסים ושאר מרעין בישין יכולים לפגוע במהירות הגלישה של מחשבי העסק שלכם. בכדי להגן על המחשבים מתוכנות כאלו יש לדאוג לתוכנת אנטי וירוס המתעדכנת כל הזמן, להתקנת תוכנה המאתרת ומסירה תוכנות ריגול, וכן לדאוג לעדכון שוטף של המודמים והראוטרים בעסק. מומלץ לדאוג להגנות אלו כבר כשאתם מקימים את מערכת המחשוב של העסק.

ניקוי מדפים

תוכנות ופרוטוקולים רבים המותקנים על המחשב יכולים להאט את פעולתו , גם אם כבר אינכם עושים בהם שימוש. מומלץ לפנות ולהסיר תוכנות שאינן שימושיות ופרוטוקולים שאבד עליהם הכלח. ייתכן שקיימות תוכנות שדורשות עדכון ורענון, ובנוסף, מומלץ לבדוק מהו הדפדפן המתאים ביותר עבור העסק שלכם. ניתן להתקין דפדפן נוסף ללא הסרת הדפדפן הישן, וכך תוכלו להשוות בין דפדפנים שונים,ולבחור את הטוב ביותר עבור העסק שלכם. כמו כן תנו את הדעת על העומס המופעל על האינטרנט בעסק, ייתכן שקיימים בעסק יותר טלפונים סלולאריים, מחשבים וצרכני אינטרנט אחרים ממה שהתשתית והנתב שלכם יכולים לשאת.

הכה את המומחה

פנייה לאנשי מקצוע היא הדרך שלכם להבטיח שמהירות הגלישה תטופל ותוסדר בצורה המקצועית ביותר. אם יש לכם מי שמטפל עבורכם בענייני המחשוב, כולל הקמת מערך המחשוב בעסק וטיפול בו, וכן אחסון ואבטחת המידע, פנו אליו שיטפל בנושא עבורכם. אם אין מי שמספק לכם שירותי תמיכה ואבטחה במערכת המחשבים של העסק, זה הזמן למצוא חברה מקצועית, אמינה ומנוסה, שתטפל במחשבי העסק שלכם.

עוד בנושא טכנאי מחשבים לחצו כאן.

computer technician

computer technician

אודות חברתנו

חברת computer-technician הינה חברת טכנאי מחשבים המספקת את שירותיה ברוב אזורי הארץ. לנו ניסיון של למעלה מעשור בתיקון כל סוגי המחשבים ובפתרון כל סוגי התקלות.

מה חדש באתר?

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות..!

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב google
שיתוף בגוגל+
שיתוף ב twitter
שיתוף בטוויטר
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בווטאספ